Bu haber 29 Temmuz 2018 10:45:03 Tarihinde eklenmiştir. 509 Defa Okundu.

FETÖ'nün 'Para Kasası' Firarilerinden Osman Nakıboğlu ve Oğlunun ABD'deki Lüks Yaşamları Görüntülendi

FETÖ'nün firari para kasalarından Osman Nakıboğlu ve oğlu Bahaeddin Nakıboğlu, Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde lüks yaşam sürüyor.

FETÖ'nün 'Para Kasası' Firarilerinden Osman Nakıboğlu ve Oğlunun ABD'deki Lüks Yaşamları Görüntülendi

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'para kasası' olarak bilinen Naksan Holding'in firari isimleri Osman Nakıboğlu ve oğlu Bahaeddin Nakıboğlu'nun Amerika'daki lüks yaşamları tarafından görüntülendi.

2014'TE KAÇMIŞTI

FETÖ'nün geçmişten beri en güçlü destekçisi, Gaziantep'te sanayicilik yapan Nakıboğlu ailesinden Osman ve Bahaeddin Nakıboğlu, haklarında FETÖ soruşturması başlatılınca 2014 yılında Amerika'ya kaçmıştı.

2,5 MİLYON DOLAR DEĞERİNDEN EVDE YAŞIYOR

ABD'de kamuya açık internet tarama sitelerinde yer alan bilgilere göre firari Nakıboğlu ailesi üyeleri, Kaliforniya eyaletinin 'Bay Area' bölgesinde San Mateo kentine bağlı Foster City semtinde, yaklaşık 2,5 milyon dolar değerindeki evde yaşıyor.

Lüks villaların bulunduğu semtte, San Francisco körfezine bağlanan ve üzerinde yapay adaların bulunduğu kanal yer alıyor.

12 ODALI MALİKANE!

Nakıboğlu ailesi üzerine kayıtlı görünen lüks villa ise içerisindeki tekne ve kayıkların bulunduğu kanal manzarasını gören konumuyla dikkati çekiyor.

Osman ve Bahaeddin Nakıboğlu'nun şu anda kaldıkları kanal manzaralı villalarından önce oturduğu tespit edilen konut ise Los Altos semtinde bulunurken, buranın değerinin de yaklaşık 5,5 milyon dolar olduğu öğrenildi.

Firari Osman ve Bahaeddin Nakıboğlu'nun, 7'si yatak odası olmak üzere 12 odası, 6 banyosu, 3 büyük terası ve geniş bahçesi bulunan iki katlı lüks villadan taşındıkları anlaşılıyor.

Yorum Yap